Počas uplynulých mesiacov ste si už asi aj zvykli, že na našom webe www.uprataneskarcherom.sk pre vás pri každomesačnej téme usporadúvame aj súťaž. Netreba pritom robiť nič náročné, len nám odfotiť niečo, čo bolo ešte donedávna neupratané alebo zanedbané a následne to „cvaknúť“ už upratané. A tento mesiac je to chalupa. 🙂

 

Predtým a potom: kto zvíťazí?

 

Tento mesiac hľadáme tých, ktorí sa rozhodli, že zatočia s neporiadkom na ich chalupe. Chceme, aby každý z nich získal punc novoty a krásy, ako sa na správne miesto určené na relax patrí. Stop zašpineným verandám, zanedbaným oknám a nečistým podlahám.

 

Pochváľte sa svojim známym tým, čo sa vám vo vašej oáze pokoja podarilo vytvoriť. Trávnik a sadenice od výmyslu sveta, čisté, lesknúce sa okná a bezprašné prostredie… Predveďte sa a ukážte nám a ostatným, čo je vo vás. Naozaj to nie je také ťažké. A keď sa k tomu už raz dostanete, je tu aj potenciál, že s tým nebudete vedieť prestať.

 

Sprevádzať vás bude Kärcher

 

Zariadenia na čistenie domácnosti a exteriéru Kärcher vám pomôžu nestratiť sa v tom neporiadku. Iba s nimi vám totiž upratovanie bude trvať zlomok času bežného upratovania. A keď k upratovaniu pripojíte ešte aj vaše ratolesti alebo vašu polovičku, výsledok bude ešte krajší. Viac rúk, viac Kärcher, viac rýchleho, ale efektívneho upratovania.

 

Tak do toho!

 

Pravidlá súťaže nájdete TU