Interiér

Zbavte sa baktérií v kúpeľni pomocou prírody aj vy

Ako na baktérie, ktoré na nás číhajú v kúpeľni z každej súčasti sanity? Čistiace prostriedky nie sú dobrá odpoveď. Tie ohrozujú nielen vaše ruky, ale aj deti, ktoré tak dýchajú vzduch plný chemikálií. Ak ste čítali moje posledné dva novembrové články, potom viete, že v týchto dňoch pripravujem kúpeľňu (a celkovo svoj dom) na vzácnu návštevu, ktorá u mňa bude týždeň bývať. Prídu naši rodinní kamaráti až z ďalekých Spojených Štátov.  

Riešením je parný čistič 

Parný čistič Kärcher SC 4 EasyFix je ideálnym riešením, ak chcete dezinfikovať akékoľvek povrchy v kúpeľni bez použitia chemikálií. Sila prírody, ktorú nám ponúka voda premenená na paru, totiž dokáže zlikvidovať až 99,99 % bežných domácich baktérií. Pri mojich dvoch predošlých etapách čistenia kúpeľne som najprv dala do lesku všetky hladké povrchy, potom som utrela prach a povysávala. Je teda na rade zbaviť sa všetkých možných baktérií.  

Tento parný čistič, ako som pri kúpe s potešením zistila, obsahuje aj podlahovú hubicu. Celkový pohyb je podobný ako pri vysávači, takže veľmi pohodlným spôsobom dokážete poriadne vydezinfikovať aj celú podlahu v kúpeľni. Pomocou ďalších nadstavcov sa ľahko postaráte o umývadlo, sprchovací kút, vaňu, alebo bidet a záchod.  

Tento prístroj je naozaj premyslený 

Niekto tu zjavne myslel na všetky detaily – nádrž na vodu sa dá dopĺňať priebežne pri upratovaní, takže si nemusíte dávať ani nútené pauzy. Sila pary sa dá meniť v dvoch stupňoch, takže „prebehnúť“ môžem aj jemnejšie povrchy. Najlepšie na tom je, že som sa zbavila aj zaschnutých zvyškov krémikov a podobných nečistôt. Schopnosť pary ničiť nečistoty pary je naozaj neuveriteľná.  

Parný čistič využijete aj v iných častiach domácnosti, napr. v kuchyni, kde vám pomôže napr. aj s mastnotou. Ja sa veľmi teším, že moja návšteva sa u nás bude cítiť dobre. Aj vďaka čistej kúpeľni. Čítajte www.uprataneskarcherom.sk, v budúcej časti ma spolu s vami čaká tepovanie koberčekov.