Umývanie auta s vysokotlakovým čističom Kärcher K5
Exteriér

Zabudnite na vapku na pumpe. S touto si auto umyjete v pohodlí domova

Máte doma záhradu, ktorá priam nabáda zaparkovať do nej vaše auto a dať ho, ako sa hovorí, do poriadku? Ak vám na bežné umytie auta nestačí (a vôbec sa tomu nečudujeme) bežná hadica, je načase si dopriať menší upgrade a zaobstarať si vysokotlakový čistič.

V jednom z našich predošlých článkov ste sa mohli dočítať, ako dokáže set Kärcher K5 Full Control Car & Home pomôcť v dome a okolo neho. V tomto sa dozviete, ako pomôže vášmu autu.

Auto je zrkadlom jeho majiteľa

Ak ste si svoje auto vyberali srdcom, určite sa oňho radi staráte. Vysokotlakový čistič na auto Kärcher K5 Full Control vám rád podá pomocnú ruku (alebo skôr hadicu). Nezáleží pritom na tom, či máte obyčajný lak alebo špeciálny perleťový. Tento šikovník vám umožní pohodlne meniť jednu z troch úrovní sily tlaku otočením ovládaču na nadstavci.

Špinu je niekedy lepšie zničiť naozaj poriadne – napr. prostredníctvom špeciálnej rotujúcej umývacej kefy, ktorú nájdete v tomto exkluzívnom balení. Okrem toho sa tu nachádza aj penovacia tryska s objemom až 0,3 l, originálny autošampón Kärcher 3 v 1 a tiež čistiaca utierka.

Umývanie auta s vapkou Kärcher K5

Čím ľahšie sa používa, tým častejšie ju vytiahnete

Wapka na auto, ako mnohí vysokotlakový čistič nazývajú, je ideálnou pomocou najmä vtedy, ak je jednoduchá na použitie. Preto má tento tlakový čistič Kärcher teleskopickú rukoväť z hliníka a ľahko sa presúva. Aj vďaka tomu vám už doma nehrozia žiadne výhovorky typu „nechce sa mi“ a „nemám čas“. Umývanie auta bude jednoduché, rýchle a ešte k tomu si budete užívať aj pocit, keď bude špina „zliezať“ dole.

Výhodou modelu Kärcher K5 Full Control Car & Home je, že ho môžete používať pri širokej škále prác – od umývania terasy, fasády, chodníkov, až po auto. Tomu sa hovorí naozajstná všestrannosť.