Interiér

Vysávanie v kúpeľni? S týmto vysávačom sa tam určite zmestíte

Asi mi dáte za pravdu, že vysávanie v kúpeľni nie je zrovna najpraktickejšia vec na svete. Motať sa s veľkým kolosom v malej kúpeľni vie byť pekne nepríjemné. A práve preto je tu super pomocník bezvreckový vysávač, ktorý sa používa vo vertikálnej polohe. Je to super praktické – čítajte moje ďalšie kúpeľňové dobrodružstvo a zistite, ako sa moja kúpeľňa blíži k reprezentatívnej miestnosti.

Aj menší vysávač urobí pekné divadlo 

Motor tohto relatívne malého vysávača je mimoriadne silný, takže vysaje každú čiastočku zbytočného prachu. Tým, že je postavený vertikálne, dostanem sa s ním do každého zákutia kúpeľne, teda aj pod tesné skrinky a podobne. Keďže som alergička, nemôžem používať klasické vysávačové vrecká. Tento Kärcher VC 5 je však absolútne bez vreciek a je tu aj filtračný systém, takže žiadne kýchanie.  

Do extra malých zákutí sa dostanem stlačením jednoduchého tlačidla, ktoré teleskopickým systémom vysávač zmenší až o polovicu. A keď náhodou objavím niečo, čo si žiada moju kontrolu, jednoducho ho odstavím do parkovacej polohy pomocou magnetu. Ďalšou výhodou je to, že množstvo peňazí ušetrím aj za drahé filtračné vrecká.  

Pekne som teda dostala prach z každej časti kúpeľne a po vyprášení koberčekov som ich ešte „prebehla“ týmto šikovným pomocníkom.  

Vysávač (nielen) do kúpeľne 

Dobré je, že tohto šikovníka nemusíte, samozrejme, používať iba v kúpeľni. Výborne sa hodí napríklad aj do šatníka, alebo aj do úzkej špajze alebo komory, kde si nájde svoje využitie tiež. V balení boli rôzne hubice a nadstavce, vďaka ktorým bola celá práca ešte rýchlejšia. A viete, čo to znamená? Už o dva dni mám doma návštevu – našťastie celá príprava kúpeľne ide podľa plánu. Najbližšie ma čaká poriadna dezinfekcia všetkej sanity.  

Čítajte www.uprataneskarcherom.sk a buďte pripravení.