Interiér

Viete, ako vyzerá spojenie vysávača a mopu?

Vysávač a mop považujem oddávna za dôverných priateľov. Ale vždy funím a nadávam, keď mám najprv všetko povysávať a potom podlahu aj vytrieť. Našťastie som si našla chvíľku, aby som vyskúšala novinku v mojej domácnosti, ktorá obe tieto činnosti spája a ktorú občas prezývam aj mopsávač.

Víkendové nečistoty budú definitívne preč 

V októbrových článkoch na www.uprataneskarcherom.sk ste sa mohli dočítať, že sme doma mali vzácnu návštevu – moje dve neterky. Tie sa, spolu s mojimi deťmi, celý víkend dosýta hrali, čo spôsobilo aj nahromadenie relatívne veľkého množstva neporiadku. Väčšina domu je už v pohode, je ale načase poriadne vysať a zároveň pretrieť podlahu, a to všetko jedným jediným zariadením. 

Čistič tvrdých podláh Kärcher FC 5 je univerzálny pomocník, ktorého by som nazvala aj nenahraditeľným. Je to totiž ako mať v jednom balení mop ako aj vysávač. Ide o ľahký a skladný prístroj, ktorý pohodlne prevediem po celej domácnosti. Na spodku sú dva valce, ktoré sú prístrojom automaticky vlhčené. Vzduch potom nasáva nečistoty zároveň so špinavou vodou. Valce sú tak vždy čisté.  

Čo okrem pohodlia prinesie takéto zariadenie? 

S rodinou sa teším nielen z nevídaného pohodlia, aké ma zrazu doma čaká, ale aj z ušetreného času, ktorý tak môžem venovať deťom. Čerešničkou na torte je potom zistenie, že ušetrím až 85 % vody v porovnaní s bežným umývaním podlahy. Nehovoriac o tom, že moje ruky zostali rovnako vábne ako pred umývaním. Už ma teda nečakajú žiadne šmirgľové ruky. 

Tento vysávač a mop v jednom sa hodí nielen na povrchy z dreva, ale aj kameňa alebo z plastu. Zároveň nikomu z rodiny nehrozí nebezpečenstvo šmyknutia, podlaha je totiž po takomto umytí suchá mimoriadne rýchlo.  

Tento mesiac som upratovanie zvládla mimoriadne rýchlo. Ale bez tých správnych pomocníkov by to určite nebolo ono. Čo vy, inšpirovala som aj vás?