Interiér

Upratovacie combo v akcii: zvládnite veľa upratovania za málo času

Nielen vo filmovom, seriálovom alebo knižnom svete vystupujú silné dvojky. Raz ide o policajných partnerov, inokedy tých životných… My tu dnes však máme niečo celkom iné: upratovaciu dvojicu. Ak chcete vedieť, ako za krátky čas zvládnete umyť všetky okná na byte alebo dome a pritom zbaviť podlahu nečistôt a baktérií, rozhodne čítajte ďalej.

Umývajte okná novým spôsobom

Ak chcete, aby vaše okná skutočne žiarili čistotou, vyskúšajte niečo iné, než len klasické utierky – konkrétne pomocníka s názvom Kärcher WV 5 Premium. A čo že to vlastne je? Okrem toho, že toto zariadenie skráti a zefektívni celý proces umývania okien, je s ním aj veľmi pohodlné pracovať.

Na okno stačí nastriekať čistiaci prostriedok, ktorý je špeciálne určený práve na sklenené povrchy. Zostáva už len zapnúť malý a skladný prístroj, ktorý je vlastne stierkou na okná s odsávaním. To pre vás znamená nulovú existenciu akýchkoľvek šmúh. Prebytočná voda bude odsatá a vám tak zostane iba čistý výhľad. Použiť ju ale môžete nielen na okná, ale aj na iné sklenené povrchy, ako je sprchový kút alebo zrkadlá.

Nezanevrite ani na zem

Slovo mopsávač možno neznie najlepšie, práve mop a vysávač ale považujeme za mocných kúzelníkov pri každom upratovaní. Nemci sa nad celou záležitosťou zamysleli a vzniklo tak zariadenie Kärcher FC 5 Premium, ktoré kombinuje to najlepšie z oboch svetov. Vždy navlhčené valce dokážu v chode zozbierať menšie nečistoty a zabudovaný vysávač ich zase hneď odsaje do zásobníka.

Ušetríte si tak namáhavé vysávanie, ktoré by malo predchádzať každému umývaniu podlahy. Druhou výhodou je, že ďalší čas ušetríte uskladňovaním – v jednom zariadení totiž máte rovno dva prístroje.

Život si treba zľahčovať! Prečo teda nevyužiť výhody 21. storočia? Čítajte web www.uprataneskarcherom.sk a vždy budete vedieť viac než ostatní.