Chcete šetriť prírodu? Záhradné čerpadlo vám to umožní
Všetky články

Chcete šetriť prírodu? Záhradné čerpadlo vám to umožní

Šetrenie prírody, to nie je len nejesť pomocou plastových príborov. Kärcher má pre zákazníkov, ktorým nie je ľahostajné životné prostredie, pripravené záhradné čerpadlo BP2 Garden, ktoré je silné a má naozaj dlhú životnosť. Ideálny doplnok do záhrady, v ktorej chcete polievanie vyriešiť alternatívnymi zdrojmi, ako sú sudy, studne alebo cisterny.

Nepotrebuje žiadne náradie a výkon máte na počkanie

Toto čerpadlo je skvelým pomocníkom do záhrady, vďaka ktorému usporíte kopu peňazí na vode, ale aj starosti životnému prostrediu. Tento Kärcher je výkonný, ľahko sa ovláda a prenáša a na jeho inštaláciu nepotrebujete žiadne náradie.

Pripája sa absolútne jednoducho, a to vďaka premyslenému súboru všetkých tesnení, ktoré do seba pasujú naozaj dokonalo. Navyše, je kompletne bezúdržbové.

Zahradné čerpadlo BP2 Garden využitie

Ergonomické držadlo sa postará o bezproblémový prenos zariadenia tam, kde je aktuálne potrebná jeho sila. Vodu dokáže vytiahnuť z hĺbky až 8 m, čo sa hodí nielen do studne, ale aj do spomínanej cisterny alebo sudu. Zaujímavosťou je, že si môžete nastaviť aj funkciu automatického spúšťania a vypínania, čo celý proces zavlažovania robí ešte viac pohodlným.

záhradné čerpadlo Kärcher BP2 - pohodlné zavlažovanie

Veľký nožný spínač neprehliadnete

Ak máte námahy počas letnej sezóny v záhrade dosť, poteší vás možnosť prístroj ovládať pomocou nožného snímača, takže vám nehrozí ani žiadne zohýbanie. S ergonómiou sa v Nemecku naozaj vyhrali.

Alternatívne záhradné čerpadlo Kärcher BP2 - voda zo sudne

Ak by ste chceli vodu z alternatívneho zdroja aj do vašej domácnosti, toto čerpadlo je pripravené aj na taký prípad. Celú otázku vody vo vašom obydlí tak vyriešite jednoducho – stačí si zaobstarať dve čerpadlá, jedno na zavlažovanie a druhé na zásobovanie domu.

Vidíte, šetriť matku prírodu nemusí byť také zložité. Bonusom je pritom to, že ušetríte aj peňaženku. Stačí staviť na alternatívne čerpadlo Kärcher.