Ručný tlakový čistič sa stane vašim najlepším kamarátom
Exteriér

Ručný tlakový čistič sa stane vašim najlepším kamarátom

Ak ste doteraz hľadali malý ručný tlakový čistič na odstránenie menších nečistôt, zrejme ste ho nenašli. Kärcher práve preto teraz prichádza s niečím, čo vás veľmi poteší. Malý, skladný, výkonný a ľahko používateľný – presne tak znie charakteristika tohto malého domáceho pomocníka. Prečo je teda vhodným adeptom na to, aby sa stal vašim najlepším kamarátom?

Nezaberie veľa priestoru

Ak v teplejšie mesiace potrebujete napr. narýchlo umyť záhradný nábytok, práve tlakový čistič Kärcher KHB 5 je to, čo vám pomôže. Na uskladnenie nepotrebuje veľa miesta, stačí mu aj malý kútik niekde v útrobách vášho domu. Práve preto sa stáva ideálnym pomocníkom aj pre prípad, ak máte menší dom.

Čistenie bicykla s ručným tlakovým čističom

A dokonca aj veľa vydrží

Stačí ho zapnúť, napojiť záhradnú hadicu a rovno môžete začať. Veľká, 18-voltová batéria, vám postačí na približne 10 minúť čistenia, pričom to, koľko času vám ešte na umývanie zostáva, vidíte na veľkom LED displeji (spolu so samotným ukazovateľom nabitia batérie). Najlepšie na tom je, že ak potrebujete čistiť dlhšie, batéria je ľahko vymeniteľná kedykoľvek.

Používať ho zvládne každý, muž aj žena. Svojou veľkosťou pripomína menšiu vŕtačku, preto sa zmestí do prakticky každej ruky.

Kde všade nájde svoje využitie?

Spomínali sme záhradný nábytok – ten však ani zďaleka nie je jedinou oblasťou, kde vám tento čistič pomôže. Okrem neho sú to akékoľvek dekoračné objekty, záhradné náradie alebo hračky, psia búda, nádoby na odpad, ale dokonca aj bicykel alebo motocykel. Efektívny, ale šetrný, stredne silný tlak, sa dokáže postarať aj o „zažratú“ špinu.

Čistenie dlažby s tlakovým čističom Kärcher KHB 5

Kärcher KHB 5 je vždy rýchlo pripravený v plnom nasadení, od vás stačí, keď ho budete pravidelne nabíjať. Inak nevyžaduje žiadnu extra starostlivosť, čo je v dnešnej uponáhľanej dobe veľmi dobré.