Rekonštrukcia je slovo, ktorého sa mnohí obávajú, ale zároveň sa naň tešia. Každá totiž prináša do našich domácností alebo firiem niečo nové, niečo krajšie a príjemnejšie. Lenže celý proces prípravy a samotnej práce je náročný a chce veľa plánovania a pracovania. Ak ale potom výsledok naozaj stojí za to, o to krajšie znie veta: „my sme to dokázali!“

 

O mojej rekonštrukcii kuchyne už viete

 

Celý júl som spolu s rodinou rekonštruovala kuchyňu a priestor s ňou spojený. Hoci to bol náročný mesiac, všetko sme napokon zvládli a naše nové miesto chutí a vôní je pripravené na používanie. O svojej rekonštrukcii viem všetko, teraz je ale načase zistiť, ako vyzerá tá vaša. Zaujíma ma, ako sa vám podarilo dať dokopy aj vašu súčasť domova.

 

Pošlite nám fotku a možno vyhráte

 

Celá naša before/after (predtým/potom) súťaž, ktorú s rôznymi zadaniami robíme každý mesiac, spočíva v tom, aby ste mi poslali fotky pred a po. V tomto prípade pôjde o rekonštrukciu. Som zvedavá, ako to u vás vyzeralo predtým, než ste priestoru dali nový šat, a potom, keď ste všetko zdarne dokončili, upratali a pripravili na následné používanie.

 

Rekonštruujte – je to naozaj super pocit

 

Vytvoriť si krásny domov nie je jednoduché. Chce to nielen dobrý vkus, ale aj atmosférické cítenie. Keď sa vám niečo nepodarilo urobiť presne tak, ako ste chceli, už pri stavbe domu alebo zariaďovaní bytu, je načase to zmeniť. Rekonštrukcia dokáže vášmu domovu dať úplne nový výzor, čo vám do života vnesie spokojnosť a príjemný pocit. Verte mi, práve ho prežívam.

 

Dosť bolo rečí, hor sa do rekonštruovania a robenia fotiek. Sledujte aj naďalej moje domáce príbehy na www.uprataneskarcherom.sk. V auguste ma totiž čaká veľké upratovanie pivnice. A ako každý mesiac, aj pri upratovaní pivnice si prácu opäť zjednoduším a zrýchlim pomocou super pomocníkov.

 

Pravidlá súťaže nájdete TU