Interiér

Povedzte si „upratané!“ s  Lujzou

UPRATANÉ: slovíčko, ktoré si väčšina z nás povie vtedy, keď dokončí domáce práce ako je vysávanie, utieranie prachu alebo reorganizácia špajze a šatníka. Okrem toho má však toto slovo v sebe aj niekoľko ďalších skrytých významov – znamená aj šťastie, pokoj a dobrú atmosféru. Japonci už niekoľko storočí tvrdia, že v nezapratanom priestore lepšie prúdi dobrá energia a človek sa cíti príjemnejšie. A niečo na tom veru bude.

Upratovanie môže byť aj sexi

Aj upratovanie je iba vecou pohľadu – môžete ho brať ako nutné zlo, ale keď si to vezmete z druhej stránky, upratovanie je ideálnou činnosťou na prečistenie nielen priestoru okolo vás, ale aj hlavy. Mnohí z nás, keď máme doma neporiadok, cítime taký ten „nesprávny“ pocit. Nehovoriac o tom, keď má prísť návšteva. Dôležité však je si z upratovania spraviť zábavku a možnosť, ako si lepšie zorganizovať domáce priestory.

Projekt #UPRATANÉ vám pomôže a poradí

Prečo vznikol projekt #UPRATANÉ? Chceli sme, aby sa každá rodina na Slovensku dozvedela, ako si vyčistiť priestor, v ktorom žije a ako dosiahnuť dokonalú duševnú rovnováhu. #Upratané vám poradí, ako usporiadať veci v jednotlivých častiach domu a pomôže vám aj lepšie vnímať čistotu. Jednoducho sme chceli z upratovania spraviť niečo sexi. A nezáleží na tom, či ste domáca gazdiná alebo biznismen.

Nebude to len o obývačke

Chceme, aby ste zistili, ako mať dokonalo #UPRATANÉ domovy. Lenže nie všetko je len o miestnostiach, ktoré vidia povedzme návštevy. Projekt #UPRATANÉ sa preto bude venovať rôznym zákutiam vášho domu, aby ste dokázali aj z toho najzapadnutejšieho miestečka odstrániť zbytočnosti a vedeli ako nechať voľný priebeh prúdeniu pozitívnej energie.

Lujza vám zároveň prezradí, ktoré pomôcky na upratovanie vám efektívne pomôžu a ušetria vám aj cenný čas, ktorý si tak budete môcť nechať pre vašu rodinu. Treba síce pracovať tvrdo, ale aj múdro – s prístrojmi Kärcher.

Tak čo, odštartujete #UPRATANÉ s nami?

Poďte nakuknúť do víru upratovacích pomôcok a prachoviek a zistite, ako sa to dá robiť ľahko, jednoducho a rýchlo. Pretože sa to naozaj dá. Razom tak budete mať #UPRATANÉ nielen priestory doma, ale aj myšlienky vás aj vašej rodiny. P.S.: Nezabudnite o tom povedať aj kamarátkam.