Interiér

Pošlite nám svoje kuchyne predtým a potom

Fenomén before & after (predtým a potom) posledné roky ovládol celý svet – najlepšie je na ňom totiž vidieť, ako sa zmení po úprave záhrada, kuchyňa, ale dokonca aj človek. Zmyslom projektu #UPRATANÉ je práve poukázať na to, že upratať svoj domov môže byť aj zábavné a dokonca aj sexi. A najlepšie to vidieť práve na fotkách predtým a potom.

 

Neupratujte kvôli návšteve, ale kvôli sebe

Pozrite si fotky tejto kuchyne predtým a potom. Aj vy ste v nich spoznali situáciu známu z vášho domu, keď zistíte, že vám na obed má prísť svokra s celým zástupom rodinných príslušníkov? Lenže takáto scénka by vás oveľa viac potešila, keby ste si odfotili miestnosť pred uprataním a po ňom a povedali si: „tak, a teraz sa mi tu bude bývať a variť naozaj skvelo.“

 

Lujza v #UPRATANÉ chce spoznať vaše kuchyne

Lujza Garajová-Schrameková, ako ambasádorka projektu #UPRATANÉ, je zvedavá. Chcela by totiž vidieť, ako vyzerala vaša kuchyňa predtým, než ste ju (možno aj vďaka nám) upratali a ako vyzerá teraz. Keď sa totiž budete držať Lujziných rád, nielenže si v kuchyni vyčarujete skutočnú pohodičku, ale zrýchlia sa aj vaše každodenné domáce kuchynské činnosti.

 

Varenie, hľadanie surovín, miešanie, stolovanie… to všetko budete mať pripravené rýchlejšie a varenie sa pre vás možno opäť stane zábavou a nie nutnosťou.

Už žiadna zabudnutá ryža medzi sladkosťami!

 

Pošlite nám foto svojej kuchyne

Keď je zvedavá Lujza, začali sme byť zvedaví aj my v projekte #UPRATANÉ. Pošlite nám fotku svojej kuchyne predtým, než ju upracete, a potom, keď budete mať #UPRATANÉ. A pozor, nebude to zadarmo. Budete mať možnosť vyhrať nejakú tu zaujímavú cenu – malú pozornosť od značky Kärcher. Produkty Kärcher sú totiž do domácnosti veľmi vhodné. Skrývajú techniku profesionálnych zariadení v tele tých domácich.

Súťažné fotky pridávajte od 25.2. – 25.3.2018 do komentárov s uvedením #UPRATANÉ pod súťažný príspevok na Facebook stránke KÄRCHER Slovakia. Žrebovanie výhercov prebehne 1.4.2018 a vyžrebovaný výherca bude kontaktovaný prostredníctvom Facebooku. Neváhajte a súťažte s nami.

Tak čo, ako vyzerala vaša kuchyňa a ako vyzerá teraz?