Vyhrávať je pekné – kto by to nemal rád? Aj keď mne sa v živote veľakrát nepošťastilo niečo získať, aspoň mám šťastie v láske a v práci. A vyhrávanie môžem nechať na vás. Práve teraz máte super príležitosť. Keďže témou článkov tohto mesiaca je pracovňa, všetko sa točí okolo nej. A ja som teraz zvedavá, ako sa podarilo alebo podarí dať dokopy tú vašu!

 

Pracovňu neradno zanedbávať

 

Dôležitá práca sa môže vykonávať kvalitne a efektívne iba v čistej a komfortnej miestnosti. Ak ste si teda dali záležať napr. na atmosfére alebo nábytku, mali by ste ju aj pravidelne udržiavať čistú a bez prachu a špiny. Priebeh upratovania mojej pracovne ste mohli čítať počas celého septembra, ale teraz je rad na vás.

 

Pustite sa do upratovania a vyhrajte

 

Spolu s projektom www.uprataneskarcherom.sk máte teraz možnosť ukázať, čo vo vás je. Dajte do toho všetko a pustite sa do upratovania pracovne – bude sa vám v nej pracovať omnoho lepšie a aj výsledky budú hmatateľnejšie. Naozaj to nie je také ťažké, ak k tomu máte aj tých správnych pomocníkov. A nemám na mysli iba členov rodiny, teda aspoň tých ľudských.

 

Každý mesiac som zvedavá na to, ako sa vám podarí dať dokopy jednotlivé časti vášho domu alebo bytu. Pracovňa je pritom  pre mňa srdcovka, pretože sa mi tam darí efektívne sa učiť a pripravovať na nové role a ďalšie životné skúšky. Tak vezmite do ruky svoj Kärcher a poďte na to – a nezabudnite mi poslať fotku predtým a potom.

 

Sledujte aj naďalej web www.uprataneskarcherom.sk, kde vám každý mesiac prinášam nové príbehy z upratovania mojej domácnosti. Pri čistení a umývaní používam kvalitné čistiace prístroje Kärcher, ktoré dokážu aj z nudných činností spraviť také, ktoré si koniec koncov budete užívať. Tak čo, ideme do toho?

 

Pravidlá súťaže nájdete TU