Tento mesiac som vás previedla procesom upratovania pivnice. Doma sme spravili všetko. Všetky veci sme vyniesli von, priestor vyzametali a tiež povysávali. K slovu sa prihlásil dokonca aj parný čistič, vďaka ktorému bolo všetko vydezinfikované. No a nastáva čas si, ako každý mesiac, povedať, kto z vás to dokáže ešte lepšie. Je tu obľúbená rubrika predtým a potom!

 

Pivnica predtým a potom podľa vás

 

Je to super pocit, keď sa vám niečo podarí a ste na to hrdí. Preto vás týmto vyzývam, aby ste sa zapojili do našej minisúťaže a predviedli ostatným, ako dokážete upratať vašu pivnicu tak, aby sa z nej stalo krásne miesto, ktoré pohostí vaše v danom momente nepotrebné veci.

 

Za posledné mesiace nám pribudlo kopec fotiek predtým a potom, ktoré sa týkali rôznych častí domu alebo záhrady. A pivnica predsa nemôže chýbať. Veľa z nás pivnice podceňuje a iba málokto si uvedomuje, aké sú dôležité. Počas celého roka držia veci, ktoré aktuálne nepotrebujeme, v dobrej kondícii. Lenže práve kvôli našim veciam je potrebné sa o pivnicu aj adekvátne postarať.

 

Ste pripravení ísť do toho?

 

Nastal čas, kedy budem rada vidieť, ako sa vám podarilo dať do poriadku vašu krásnu pivnicu tak, aby aj ona získala nový punc. Verím, že aj vám sa podarí z pivnice vytĺcť jej pravého ducha. Nie je to také ťažké – všetko, čo potrebujete, je vôľa skrášliť jednu z častí vášho domova, aj keď väčšinou menej viditeľnú, a, samozrejme, aj zopár ochotných pomocníkov. Či už tých na elektrinu alebo tých ľudských z radov členov rodiny.

 

Budem vám všetkým na diaľku držať palce. Lebo keď sa to podarilo Lujze, tak sa určite musí aj vám. Sledujte ma aj naďalej na www.uprataneskarcherom.sk a nezabudnite sa zapojiť do súťaže o najkrajšiu pivnicu aj vy!

 

Pravidlá súťaže nájdete TU