Čistenie parou
Interiér

Na čo všetko sa dá použiť parný čistič?

Parný čistič je v dnešnej dobe zvláštny úkaz. Okrem toho, že sa ideálne hodí do domácností s častým znečisťovaním interiéru, využijete ho aj vo firmách alebo v obchodných priestoroch. Bez použitia chémie totiž dokáže zničiť nielen zaschnuté nečistoty, ale aj zabudnuté mastnoty. Účinný je tak v azda každej miestnosti, či u vás doma alebo vo firme.

Na aké plochy využijete parný čistič?

Iba 30 sekúnd stačí na to, aby sa parný čistič Kärcher SC 3 EasyFix Premium zahrial na prevádzkovú teplotu a dokázal vyčistiť všetko, čo potrebujete. Jeho revírmi sú pritom všetky tvrdé povrchy, medzi ktoré patria napr. dlaždice, varné dosky, digestory alebo aj akékoľvek maličké medzery. Použiť sa ale dá aj na zrkadlá alebo steny sklenených sprchovacích kútov, ktoré sa tak budú lesknúť ako nové.

K dispozícii je príslušenstvo na takmer každý povrch

Vďaka unikátnej skladbe príslušenstva si môžete zadovážiť špeciálne nadstavce takmer na čokoľvek. Na výber máte nadstavce rôznych typov, ako napr. hubica na okná, odstraňovač tapiet, klzák na koberce, ale aj hubicu na ošetrovanie textílií. Samozrejmosťou je možnosť použiť aj nadstavec – súpravu s podlahovou hubicou, vďaka ktorej zbavíte nečistôt aj podlahové krytiny.

Jednoducho nech potrebujete umyť čokoľvek, parný čistič Kärcher vám to umožní. So širokou škálou príslušenstva si môžete byť istí, že takmer žiadna časť vášho domu neujde poriadnemu omytiu. Parné čističe sa skvelo hodia aj do domácností s deťmi, pretože čistia bez použitia akejkoľvek chémie. Vy tak ušetríte nielen životné prostredie, ale aj financie.

Dôležitá je kvalita

Parný čistič, keďže pracuje s tlakom vyše 4 barov, potrebuje byť dostatočne kvalitný a odolný. Nemecká kvalita sa pri výrobkoch tejto značky spája aj s unikátnym dizajnom, ktorý vám doma ani vo firme hanbu rozhodne neurobí. Ak chcete pravidelne vedieť, akých nových pomocníkov si pre vás Kärcher pripravil, sledujte oficiálny slovenský Facebook Kärcher.