Motáte sa pri upratovaní?
Interiér

Motáte sa pri upratovaní? Toto zariadenie vám pomôže

Motáte sa pri upratovaní? Nezúfajte, urobiť si z upratovania zábavu je naozaj hračka. Čistič tvrdých podláh Kärcher FC 5 Cordless spája to najlepšie zo sveta káblových a batériových čističov. Zaujímavosťou je, že v tomto prípade nejde ani zďaleka o vysávač, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Kliknite a objavte jeho praktické využitie.

Poznáte ten pocit, keď si jedno z čistiacich zariadení, ktoré doma máte, zapojíte do elektrickej zásuvky a potom ho postupne, ako sa s upratovaním presúvate po dome alebo byte, neustále prepájate? Aj my sme ho poznali, až dokým sme neprišli na to, že mať čistič tvrdých podláh na batérie, je omnoho pohodlnejšie a pritom rovnako účinné.  

čistič tvrdých podláh Karcher

Urobiť si z upratovania hračku je naozaj hračka 

Čistič tvrdých podláh Kärcher FC 5 Cordless spája to najlepšie zo sveta káblových a batériových čističov do jedného skladného a príjemne malého tela. Zaujímavosťou je, že v tomto prípade nejde ani zďaleka o vysávač, ako si môžu na prvý pohľad mnohí myslieť. Tento prístroj kombinuje umývanie s odsávaním, a to veľmi praktickým spôsobom.  

V jednom pracovnom kroku nečistoty jednoducho zotriete pomocou špeciálnych valcov, pričom tento šikovník ich razom aj odsaje do zásobníka. Takto si ušetríte jeden krok, a síce vysávanie s osobitným zariadením. Už len to sa vám postará o výrazné ušetrenie času, nehovoriac o tom, že vďaka silným batériám zvládnete povrchy čistiť po dobu až 20 minút.  

čistič podlahy Karcher

O valce sa nemusíte ani špeciálne starať 

Unikátne riešené čistiace valce disponujú špeciálnym mikrovláknovým povrchom a môžu sa dokonca prať pri 60 stupňoch. Vďaka premyslenému navrhnutiu celého prístroja sa s ním dostanete až k okrajom, pod nábytok a okolo rôznych predmetov budete kmitať ako ten najväčší profesionál. Tento Kärcher má aj špeciálnu dobíjaciu stanicu, ktorá sa zároveň postará aj o jednoduché vyčistenie špinavých valcov.  

Únava nemá šancu 

Ak chcete pri čistení podláh ušetriť minimálne polovicu celkového času, rozhodne by ste si mali do nákupného hľadáčika zaradiť tento šikovný čistič. Zvyšný čas radšej venujte niekomu, koho si naozaj ceníte – napríklad vašej rodine