Kutili, aj vy chcete ušetriť čas? Tento prístroj vám pomôže
Exteriér

Haló, kutili, aj vy chcete ušetriť čas? Tento prístroj vám pomôže

Haló, kutili, aj vy chcete ušetriť čas? Tento naslovovzatý silák Kärcher WD 5 Premium vám pomôže v dielni ale aj doma:

Každý kutil si z času na čas od svojej polovičky vypočuje poznámky o tom, koľko „neporiadku po sebe zase nechal“. To sa môže stať minulosťou, ak doma alebo v dielni budete mať špeciálny vysávač, ktorý sa dá priamo napojiť na náradie. To však nie je všetko, ten správny kúsok toho zvládne ešte omnoho viac a nestratí sa ani v byte.

Vysávanie neporiadku v dielni - WD 5P PREMIUM

Je to silák naslovovzatý

Výkon je pri vysávači mimoriadne dôležitým parametrom a pri tých, ktoré sú určené aj kutilom, ide dokonca o takmer najdôležitejší. Viacúčelový vysávač Kärcher WD 5 Premium však má niekoľko ďalších špecialít, ktoré život s ním ešte viac spríjemňujú.

Čistenie viacúčelových vysávačov nezvykne byť sranda – tu je to však až detsky jednoduché. Filter sa vyberá ľahko, stačí iba odklopiť kazetu a so špinou vôbec neprídete do kontaktu. Ďalšou vychytávkou je novo vyvinutá podlahová hubica a sacia hadica, ktoré si poradia so suchou aj mokrou špinou. Rukoväť zároveň umožňuje nasunúť rôzne trysky priamo na saciu hadicu.

Vysávanie vody

Kutili zajasajú

Jednou z najvýraznejších vlastností tohto prístroja je však možnosť priameho napojenia vysávača na pracovné náradie. Pri vŕtaní tak nebudete potrebovať nikoho ďalšieho na to, aby vám držal vysávač na odsatie prebytočného materiálu. Okrem toho, tento vysávač sa sám vypne alebo zapne podľa pracovného náradia. Keď je potreba, tento Kärcher vie vzduch nielen vťahovať, ale aj vyfukovať, čo sa hodí na odstránenie povrchového prachu.

Na vysávači sa nachádza aj držiak na hubicu a saciu trubicu, čo robí aj ich odkladanie mimoriadne pohodlným. Dokonca aj jeho presúvanie je jednoduché – držadlo má v sebe tri funkcie, a to otváranie, zatváranie a vyprázdňovanie nádoby.

Vysávanie lístia s viacúčelovým vysávačom WD 5 P Premium

Chcete majstrovať? Potrebujete aj spoľahlivé stroje na upratovanie

Ak chcete, aby sa vám v dielni dobre robilo, mali by ste v nej mať čisto. Vyberte si na vysávanie pomocníka, ktorý vám nepriťaží, ale pomôže.