Zbavte sa popola jednoducho s domácim vysávačom popola Kärcher AD 4 Premium
Interiér

Kúrite krbom? Takto sa zbavíte popola rýchlo a jednoducho

Zima má svoje výhody aj nevýhody. Do prvého tábora pre väčšinu ľudí jednoznačne patrí možnosť zapnúť si krb a užiť si tak príjemnú atmosféru, ktorú krb dokáže vytvoriť. Vedľajším efektom tejto zimnej idylky je ale všadeprítomný popol, ktorý túto pohodu zvykne narúšať. Ak často používate krb alebo potrebujete z času na čas povysávať aj suché hmoty, tento domáci vysávač popola Kärcher AD 4 Premium je presne pre vás.  

Ako je možné, že dokáže vysávať popol?  

Tento vysávač je unikátom vo viacerých aspektoch – okrem iného dokáže spoľahlivo vysať popol hoci aj z celého krbu. Vďaka špeciálnym násadkám môžete pohodlne odstrániť prebytočný popol aj z rohov a ťažko dostupných miest v krbe. Život s ním je jednoduchý, dokáže si totiž úplne sám aj oklepať filter.  

Nebol by to vysávač na popol, ak by nebol vyrobený z ohňovzdorných materiálov. 1-dielny filtračný systém s filtrom aj na veľké nečistoty vám umožní pohodlne vyčistiť takmer všetko. V základnej výbave nájdete, okrem podlahovej hubice, aj kvalitné pochrómované sacie trubice.  

Použiť ho môžete aj na suché vysávanie 

Čo by to bol za Kärcher, keby nemal viacero možností využitia? Keď práve nebudete mať starosti s popolom, vysať môžete aj bežné priestory v domácnosti alebo pokojne aj vaše auto. Celkový život s týmto vysávačom je mimoriadne pohodlný – pohodlne s ním nielen manipulujete, ale ho aj odkladáte a čistíte od nahromadenej špiny.  

Domáci vysávač popola Kärcher - vysávanie popola z dlážky

Ďalším bodom do plusu je aj markantná úspora energie. Tento vysávač patrí do triedy energetickej efektívnosti A+, čo z neho robí ďalší šetrič energie v domácnosti.  

Ak doma máte krb, nie je o čom 

Mať doma krb už nemusí byť na príťaž z dôvodu nekonečného hromadenia špiny. Užite si aj vy príjemné vykurovanie krbom bez obáv z popola. S týmto strojom sa ho spoľahlivo zbavíte, a to kedykoľvek a kdekoľvek.