Každý mesiac od vás, našich fanúšikov, zisťujeme, ako sa vám podarilo upratať jednotlivé miestnosti, o ktorých vám tu toľko píšem. A november nie je výnimkou – tentokrát však od vás budem chcieť fotografie kúpeľne pred a po uprataní. Ako vždy, aj teraz získate možnosť vyhrať hodnotné ceny. Myslím si, že poriadne upratať kúpeľňu naozaj stojí za to.

 

Ako dlho trvá poriadne „vygruntovať“ kúpeľňu?

 

S použitím bežných prostriedkov, teda chémie, a nejakej tej handričky, to môže byť aj pekných pár desiatok minút. Ak si však na pomoc vezmete vašu rodinu, prípadne elektrických pomocníkov Kärcher, tento čas sa môže výrazne skrátiť pokojne aj na 20-minútové upratovanie. A nielen to, že budete mať omnoho viac času – poďakujú sa vám aj vaše ruky a voľný čas budete môcť tráviť napr. s deťmi.

 

Na čo hlavne v kúpeľni netreba zabúdať, je pri chemickom čistení odstrániť akékoľvek zvyšky chemikálií. Pri používaní zariadení Kärcher na to ale aspoň netreba myslieť. Čistia totiž prírodou – v prípade parných čističov dokážu vďaka pare odstrániť až 99,99 % bežných domácich baktérií.

 

Návšteva dopadla na výbornú

 

Jedným z dôvodov, prečo som si na kúpeľni dala tentokrát tak veľmi záležať, bolo, že mi mala na týždeň domov prísť návšteva až z ďalekých Spojených Štátov Amerických. Aj keď sú to starí známi, rozhodne som si nemohla dovoliť nechať kúpeľňu len tak. Návšteva dopadla super – pochvaľovali si najmä neuveriteľnú čistotu, ktorá u nás doma vládne.

 

Takže ak si chcete vyskúšať, ako by to vyzeralo u vás, ak by ste do kúpeľne vyrazili s arzenálom čistiacich zbraní, len do toho! A Kärcher vás ešte aj odmení. Stačí vám na to zverejniť foto pred a po uprataní kúpeľne na profil @KarcherSK na Facebook-u s hashtagom #UPRATANÉ. Súťaž tu je pre vás až do konca novembra. Stačí kliknúť na pravidlá súťaže a dozviete sa viac.

 

Prajem veľa šťastia!