Byť členom Kärcher Klubu výhod sa vyplatí.

 

Novinky, zaujímavé nápady, tipy a triky z oblasti čistenia budete vedieť medzi prvými. Navyše získate špeciálne zľavy v podobe kupónov, ktoré získate vďaka bezplatnému členstvu.

VÝHODY ČLENSTVA

ZĽAVA ZA VAŠE ČLENSTVO

Ako prejav vďaky, že ste sa stali členom Kärcher Klub výhod po potvrdení Vášho členstva kliknutím na ikonku CHCEM ČLENSTVO, ktorá sa nachádza nižšie, Vám príde do niekoľkých minút kupón s jednorazovou zľavou vo výške 10% na celý nákup. Kupón môžete uplatniť prostredníctvom nášho e-shopu, alebo priamo v predajniach Kärcher Center.

NOVINKY, NÁVODY A RADY Z OBLASTI ČISTENIA PRE VAŠU DOMÁCNOSŤ A FIRMU

Budete medzi prvými, ktorí získajú nové typy a návody ako si poradiť s nečistotou vo Vašej domácnosti, alebo vo firme.​

ZĽAVOVÉ KUPÓNY PRE ČLENOV KLUBU

Okrem spomínaných výhod získate navyše špeciálne zľavové kupóny pripravené len pre Vás. Získajte zľavy, výhodné akciové sety alebo dopravu zadarmo. Za to, že ste s nami, získate všetky výhody Kärcher Klubu výhod a navyše môžete nakupovať zo zľavami a potešiť seba alebo svojich blízkych.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Členstvo Vám prináša množstvo výhod.

Získate 10% zľavu v podobe jednorazového kupónu, ktorý viete uplatniť pri nákupe prostredníctvom nášho e-shopu, alebo priamo v našich predajniach Kärcher Center. Naše pobočky nájdete TU.

Budete medzi prvými, ktorí získajú najčerstvejšie informácie z nášho blogu, ktorý je venovaný tipom a návodom, ako si zjednodušiť upratovanie, ako jednoducho a ľahko čistiť a upratať, alebo aké sú vhodné riešenia z oblasti čistenia a technológií pre Vašu domácnosť alebo firmu. Držíme sa hesla: „Vy máte úlohu. My máme riešenie.”

Len členovia Kärcher Klubu výhod získajú možnosť jedinečných nákupov za špeciálne ceny, nákup s dopravou zadarmo alebo nakúpiť výhodne sety. Zľavy a akcie Vám prídu v podobe kupónov, ktoré budete môcť uplatniť na našom e-shope, alebo v predajniach Kärcher Center. Nakupujte výhodne a potešte seba alebo svojich blízkych.

Je to jednoduché – vyplňte registračný formulár. Po vyplnení a odoslaní formuláru Vám do niekoľkých minút príde potvrdzujúci e-mail, kde je potrebné kliknúť na „CHCEM ČLENSTVO“. Ak Vám e-mail neprišiel, skontrolujte si nevyžiadanú poštu SPAM. Po potvrdení budete presmerovaní na našu stránku do Vášho konta. Už ste členom Kärcher Klubu výhod a môžete využívať jeho výhody. Navyše po potvrdení Vám príde do niekoľkých minúť aj zľavový kupón.

Každý člen získa tieto výhody:

 

10% uvítaciu zľavu v podobe kupónu, ktorú vie uplatniť na svoj nákup v e-shope www.karcher.sk, alebo v jednej z našich predajní Kärcher Center.

 

Najčerstvejšie informácie z nášho blogu v podobe článkov, tipov, akcií a príspevkov zo sveta čistenia. Členovia získajú tieto zaujímavé informácie ako prví.

 

Len členovia klubu získajú špeciálne a atraktívne zľavy v podobe kupónov. Môžete sa tešiť na rôzne zľavy, dopravu zadarmo, akciové sety alebo jedinečné akcie, kde dokážete ušetriť a zároveň môžete potešiť seba a svojich blízkych.

Jednorazovú zľavu na nákup vo výške 10% získate tak, že je potrebné sa zaregistrovať a potvrdiť potvrdzujúci e-mail. V potvrdzujúcom e-mali kliknite na „CHCEM ČLENSTVO“. Tým ste sa stali členom Kärcher Klubu výhod a do niekoľkých minút Vám príde zľava v podobe kupónu, ktorý viete uplatniť prostredníctvom nášho e-shopu www.karcher.sk, alebo priamo na niektorej z našich predajní Kärcher Center. Adresy jednotlivých predajní nájdete v bode „7. KDE A AKO SI MÔŽEM UPLATNIŤ ZĽAVU 10%“.

Ak ste sa zaregistrovali, a potvrdzujúci e-mail alebo e-mail s kupónom 10% Vám nebol doručený, tak pravdepodobne sa nachádza u Vás v časti NEVYŽIADANÁ POŠTA / SPAM. Je potrebné, aby ste skontrolovali tieto priečinky. Druhý najčastejší dôvod je, že ste pri registrácii zadali nesprávnu e-mailovú adresu.

Ak Vám neprišiel potvrdzujúci e-mail a nenachádza sa v časti NEVYŽIADANÁ POŠTA / SPAM, alebo si nie ste istí, či ste zadali správnu adresu, neváhajte nás kontaktovať na info2@karcher.sk. Radi Vám pomôžeme.

Ak sa chcete stať členom Kärcher Klubu výhod, ale nefunguje Vám možnosť zaregistrovať sa, pravdepodobne už ste registrovaní v našom systéme. V tomto prípade nás prosím kontaktujte na e-mail info2@karcher.sk a radi preveríme, kde môže byť komplikácia, prípadne Vás budeme kontaktovať a pomôžeme Vám, aby ste mohli naplno využívať výhody členstva.

10% jednorazovú zľavu na nákup môžete uplatniť do jedného mesiaca od získania zľavového kupónu. Uplatniť ho môžete prostredníctvom nášho internetového obchodu www.karcher.sk, alebo prostredníctvom našich predajní Kärcher Center, ktoré sa nachádzajú v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Košiciach a Prešove. Presné adresy našich predajní nájdete TU.