Interiér

Chystáte veľké jesenné upratovanie? Pomôže vám parný čistič

Veď to poznáte – s príchodom nového ročného obdobia väčšina z nás túži pripraviť svoj domov na novú etapu. A to robíme, ako inak, upratovaním. Našťastie žijeme v 21. storočí a vy sa preto nemusíte báť, že vám vaše upratovanie bude trvať pridlho. Samozrejme za predpokladu, že doma máte poriadne silných pomocníkov. A jedným z najlepších je parný čistič, s ktorým odstránite prakticky všetky nečistoty.

Prečo by ste doma mali mať parný čistič?

Parný čistič bol dlho podceňovanou a často aj chýbajúcou súčasťou domácností, našťastie dnes sa už v domoch a bytoch po celom Slovensku udomácnil a pomáha tak tisíckam rodín s upratovaním. Ide o relatívne malý a skladný prístroj s veľkou silou, ktorý čistí rôzne povrchy absolútne bez použitia chémie. Je teda mimoriadne vhodný a bezpečný aj pre domácnosti s deťmi.

Využitie parného čističa v kúpelni

Parný čistič Kärcher SC 3 EasyFix SK Set je plne pripravený podujať sa na úlohu domáceho hrdinu a to dokonca v roli najrýchlejšieho parného čističa súčasnosti. Na akciu je totiž pripravený za 30 sekúnd.

Okrem toho obsahuje aj odvápňovaciu patrónu, ktorá automaticky odstraňuje z doplnenej vody vápenaté zlúčeniny. Je tu aj kopec ďalších drobností, ktoré vám zjednodušia život. Je to napríklad špeciálna podlahová hubica EasyFix, ktorá sa dostane aj tam, kde ste to vôbec nepredpokladali.

Čistenie umývadla parným čističom

Okrem toho je to aj priehradka na kábel a príslušenstvo, parkovacia poloha a nádržka na vodu dopĺňateľná aj počas používania prístroja, čo oceníte najmä pri masívnom jesennom upratovaní.

Čo všetko sa dá s parným čističom umyť?

Parný čistič je mimoriadne flexibilný, čo sa týka možností jeho použitia v domácnosti. Má aj nastaviteľnú silu pary v dvoch stupňoch, takže ho môžete použiť aj na citlivejšie povrchy. Pohodlne s ním zbavíte nečistôt nielen kachličky alebo dlaždice, ale aj varnú dosku, digestor alebo aj najmenšie ryhy. Para sa totiž dostane všade, pričom zničí až 99,99 % všetkých bežných baktérií. Úplne bez chémie.

Čistenie varnej dosky parným čističom

Nemusíte sa báť ani toho, že by si vaše deti ublížili – je tu aj detská poistka, takže budú v bezpečí. Tak čo, aj vy už uvažujete, že si zadovážite svoj nový parný čistič?