Čistenie terasy s čističom Karcher
Exteriér

Je Vaša terasa pripravená na grilovaciu sezónu ?

Desí vás predstava, že vás opäť čaká úmorné drhnutie nečistôt, usadenín a prachu z letnej terasy, ktorá je po zime na nepoznanie? Nemusí to tak byť. Čo tak vyskúšať aplikáciu dva v jednom? Jednoduché, no zároveň dôkladné odstraňovanie a rovnomerné zmývanie odolných nečistôt z rôznych vonkajších povrchov, aj dreva, vám ponúka novinka na trhu – čistič terás PCL 4 od Kärcher.

S ním na tradičné čistenie exteriérových povrchov s umývacím automatom, vedrom a kefou zabudnete. PCL 4 vám umožní obzvlášť účinné riešenie a nemusíte pri tom vynaložiť takmer žiadnu energiu. Čistič môžete dokonca pripojiť aj k vodnej hadici a ventilom regulovať množstvo spotrebovanej vody.

čistenie terasy s PCL 4

Ako čistič PCL 4 funguje?

Čistič PCL 4 má dve elektricky rotujúce valcové kefy poháňané výkonným elektrickým motorom s integrovanou funkciou oplachovania. Kefy sa strategicky otáčajú dozadu, vďaka čomu v porovnaní s ručným čistením v exteriéri dôkladne a rovnomerne odstraňujú aj suché a tvrdé odolné nečistoty.

Nad valcovými kefami sa nachádzajú dve vodné dýzy, vďaka ktorým sa nečistoty rozpúšťajú aj zmývajú v jednom jedinom kroku. Ušetríte tak čas, upratujete a čistíte s malou námahou bez použitia fyzickej sily, no s vysokým plošným výkonom. PCL 4 sa vďaka svojmu dizajnu a materiálu zmestí aj do kútov, okrajov a rohov, do ktorých sa podobné výrobky na trhu dostanú len ťažko. Súčasťou balenia sú totiž aj rôzne nadstavce kief podľa typov podlahy a tvrdosti jej povrchu. S PCL 4 čističom zmyjete špinu aj z kameňa!

Použitie čističa terás PCL 4

Výhody oproti konkurencii

PCL 4 je zároveň inovatívnym a pohodlným prostriedkom na čistenie, ak ide o vašu hygienu, počas jeho používania totiž do kontaktu so špinou vôbec neprídete. So špinou a prachom môžete zatočiť aj použitím vodnej hadice, ktorú jednoducho napojíte na čistič PCL 4. Prívod vody pritom ručne regulujete cez ventil, aby ste mali pod kontrolou spotrebu vody a zbytočne ňou nemrhali.

Čistič terás PCL 4 je navyše ľahko uskladniteľný a nezanecháva po upratovaní odpad, ktorý by ste museli ešte zvlášť odstraňovať. Zatočte so špinou a tešte sa z upratovania, robíte to predsa pre seba.