Exteriér

Čistá terasa, pol života? Ak milujete leto, tak určite

Čistiť terasu? Mnoho z vás si možno povie, že to je často ako za trest. Niet sa čomu čudovať – terasa, nech je akokoľvek schovaná, stále je to súčasť vonkajšieho prostredia. Preto je dokonalým lapačom rôznych nečistôt, a to buď prírodného charakteru alebo toho ľudského. Čo keby ste ale doma mali prístroj, s ktorého pomocou budete môcť terasu umyť doslova za pár minút? Nech sa páči, tu je.  

Čistá umytá terasa

Prečo by ste doma mali mať špeciálny prístroj na čistenie terás?

Na každý problém s nečistotami existuje riešenie – a zväčša nesie meno Kärcher. Elektricky poháňaný prístroj Kärcher PCL 4 dokáže jednoducho, dôkladne a zároveň rovnomerne očistiť aj poriadne zažratú špinu z terasových povrchov. Celý princíp fungovania je mimoriadne jednoduchý.  

2 rotujúce a zároveň vymeniteľné valcové kefy a nastaviteľná sila prúdu vody špinu najprv uvoľnia a následne odstránia. Vďaka takémuto riešeniu sa na čistenie spotrebuje iba naozaj nevyhnutné množstvo vody, vďaka čomu aspoň trošku odľahčíte aj životné prostredie.

Čistenie terasy s Karcherom PCL4

Odstráňte dva rady krytiny naraz 

Tento terasový pomocník bol špeciálne navrhnutý práve na použitie na terase, preto je jeho šírka prispôsobená približne dvom radom terasovej podlahovej krytiny. Valcové kefy sú jednoducho vymeniteľné, takže jednoducho očistíte nielen drevené krytiny, ale napr. aj kamenné plochy okolo domu.  

Ďalšími skvelými vecami je možnosť čistiť naozaj až po okraj a kúty a tiež silný motor, ktorý s valcami pohybuje ľavou-zadnou. Prácu s týmto silákom zvládne úplne v pohode aj žena alebo väčšie dieťa, keďže sa s ním mimoriadne dobre manévruje.  

Čistenie a umývanie terasy detail

Užívajte si terasu plnými dúškami 

Využite teplé počasie a pohodlne sa usaďte na vašej čistej terase hoci aj po polhodinke čistenia. S týmto terasovým pomocníkom všetko zvládnete rýchlo a kvalitne.