Interiér

Chcete mať podlahy #UPRATANÉ rýchlo a pohodlne? Lujza vám poradí

My v projekte #UPRATANÉ naozaj vieme, ako upratovať rýchlo, pohodlne a najmä dôkladne. Naše skúsenosti si však neradi nechávame pre seba a preto sme vyslali Lujzu, aby naše posolstvo dostala všade tam, kde môže nájsť využitie. Dnes si povieme, ako na podlahy – teda ako ich zbaviť špiny čo najrýchlejšie, no zároveň dôkladne.

Čistota, pol domova… alebo aj celý domov?

Mať v dome čisto je príjemný pocit. A o to príjemnejší je, ak sa týmto poriadkom stojíte vy. Nikde žiadny prach, vyliaty jogurt, nečistoty od domácich zvierat. To je naozaj na nezaplatenie. Ale ako sa dá celé upratovanie zvládnuť rýchlejšie, obzvlášť, keď máte doma tvrdé povrchy podláh?

Hračka pre dospelých

Deti si niekedy pozrú rozprávku, v ktorej vystupuje tzv. mačkopes – ale detské záležitosti nechajme im. Aj pre nás dospelých existuje hračka, ktorá je namixovaná z vlastností dvoch veľmi dôležitých domácich pomocníkov, a síce z mopu a z vysávača. Ale ako je to možné? Veď vysávač je hlučný a ťahá do svojich útrob nečistoty, pričom mop iba tichučko kĺže po podlahe…

Ušetrite až dvojnásobok času

Bežným postupom je podlahu pred umývaním povysávať. Zrejme nám však dáte za pravdu, že časovo to nie je nič moc. Kríženec mopu a vysávača s názvom Kärcher FC5 Premium však dokázal tieto dve činnosti spojiť do jednej.

Je ľahký a skladný, pričom sa aj jednoducho používa. Celý zázrak tkvie v dvoch valcoch z mikrovlákna, ktoré sa pohybujú naozaj vysokou rýchlosťou. A pretože tu máme aj motor, ten špinu z valcov a vodu odsaje do svojich útrob.

Bez nadávok a zbytočnej námahy

Či deti rozlejú džús v obývačke, alebo vaša polovička príde so zablatenými topánkami, ktoré si opráši v predsieni, je úplne jedno. Tento prístroj je dobré držať v dostupnej vzdialenosti a pohodlne, aby ste ho mohli kedykoľvek v prípade potreby vytiahnuť a použiť. Môžete tak dať zbohom zvlnenej koži na prstoch zničených od chemikálií, pretože neprídete do takého výrazného kontaktu s vodou.

Pohodlne sa dostanete dokonca aj pod nábytok a svoj domov tak dokonalo zbavíte nezdravého prachu. Valce pritom vyčistia všetko, až vrátane kútov a krajov. Podlaha po použití tohto mocného stroja suchá za menej ako 2 minúty – čiže žiadne šľapaje od nedočkavých detí.

Vašim revírom sa stane akákoľvek tvrdá podlaha, ktorú budete mať zmytú za pár okamihov. Aj takto sa dá ušetriť čas, ktorý následne môžete stráviť s vašimi milovanými.