Tak ako každý mesiac, aj v októbri ma zaujíma, ako sa vám podarilo upratať a vyčistiť azda najobľúbenejšie spoločenské miestnosti každej domácnosti – obývačky. Tú moju som musela dať „do pucu“ po nájazde mojich malých dvoch neteriek, ktoré ma prišli pozrieť a ktoré u nás strávili víkend. Keď svoje sily spojili s mojimi deťmi, viete si predstaviť ten galimatiáš…

 

Prečo je obývačku náročnejšie udržiavať čistú?

 

Obývačka je miestnosť, ktorá patrí k tým najvyťaženejším v dome alebo v byte. A z toho dôvodu sa aj najčastejšie zvykne zašpiniť. Na druhej strane, je to zároveň miestnosť, v rámci ktorej si môžete vyskúšať asi najviac domácich pomocníkov z radov rôznych prístrojov. Následne ich môžete uviesť do činnosti aj v ostatných miestnostiach.

 

Prečo ma zaujíma, ako vyzerá ta vaša obývačka?

 

Môj domov získal za posledné mesiace krásnu novú tvár, a to len vďaka tomu, že upratujem s radosťou. Keď mi niečo namiesto troch hodín trvá hodinu (a niekedy aj menej), nemôžem nebyť šťastná. A práve toto pohodlie chcem umožniť aj vám prostredníctvom tohto blogu www.uprataneskarcherom.sk.

 

Na to, aby ste si doma oddýchli a vychutnali si chvíle s rodinou, namiesto toho, aby ste donekonečna upratovali, vám netreba veľa. Iba vhodne zvolené prístroje, napr. značky Kärcher.

 

Aj tento mesiac je tu súťaž

 

Opäť som zvedavá, ako ste zvládli upratať ďalší z priestorov vo svojom domove, tentoraz obývačku. Pošlite mi fotografie pred a po a možno práve vy sa stanete inšpiráciou pre ostatných, ktorí by tiež chceli so svojimi domovmi niečo spraviť. A obývačka je na to ideálnou príležitosťou, vďaka možnostiam, ktoré jej veľkosť zväčša prináša.

 

Tak ženy, muži, deti, berte osud vašej obývačky do svojich rúk a dajte ju dokopy aspoň tak, ako sa to podarilo mne. Možno vyhráte príjemné ceny.

 

Pravidlá súťaže nájdete TU