Interiér

Ako v pracovni dosahovať úžasné výsledky aj vďaka čistému prostrediu?

Pracovňa je dôležitou miestnosťou domu alebo bytu. Mne napríklad umožňuje nerušene sa v nej zavrieť a učiť sa texty nových rol. Alebo si tu jednoducho povypĺňať nejaké tie administratívne papiere a testovať rétoriku pred zrkadlom. Nech je práca, ktorú robíte v pracovni akákoľvek, ak bude miestnosť čistá a bez prachu, pracovať sa vám v nej bude omnoho lepšie. To je pravdivý príbeh.

Raj poličiek je aj raj prachu

Neviem ako u vás doma, ale u nás máme v pracovni množstvo poličiek, ktoré už zo svojej podstaty mimoriadne lákajú prach a iné nečistoty. Práve z tohto dôvodu mám doma pripravený silný vysávač, prachovky, ale aj parný čistič. Ako ste sa mohli dozvedieť už v mojich predošlých príbehoch z domova, parný čistič si u nás prácu nájde kedykoľvek. A pracovne sa to týka rovnako.

A pretože ma o týždeň čaká mimoriadne dôležitá rola, je načase dať pracovňu dokopy tak, aby sa mi v nej naozaj príjemne učilo a pripravovalo. Ako vždy, najprv treba dať z poličiek všetko preč tak, aby sa do nich parný čistič Kärcher SC 2 EasyFix vôbec zmestil. Tento môj pomocník má dva stupne výkonu pary, takže ho môžem použiť ako na sklenené, tak aj na jemnejšie, drevené povrchy.

Akékoľvek príslušenstvo k prístroju sa dá uschovať priamo na ňom, keďže obsahuje aj zabudované odkladacie priestory.

Nezabudnite na stoly

Možno sa to nezdá, ale aj na stoloch sa zvykne držať množstvo baktérií. Parným čističom som tak „prebehla“ aj tie. Keď som skončila s nábytkom, vravím si, „prečo nevydezinfikovať aj zem?“ Môj parný čistič má totiž aj podlahovú hubicu s flexibilným kĺbom, vďaka čomu sa dostane takmer kdekoľvek. A viete, čo je najlepšie na parných čističoch? Jediné, čo na dezinfekciu a umývanie používajú, je sila prírody.

Nehrozia mi tak žiadne fľaky na rukách spôsobené chémiou a pritom sa mi doma omnoho ľahšie a lepšie dýcha. O zvyšku rodiny ani nehovoriac. Tak čo poviete, zvládnem novú rolu? Sledujte aj naďalej www.uprataneskarcherom.sk a dozviete sa to.