Interiér

Ako umývať podlahu nenáročne a pritom efektívne?

Aj vy doma ešte stále umývate podlahu pomocou handier, ktoré treba neustále žmýkať? Vďaka vedcom a ľuďom, ktorí pri výrobe pomocníkov do domácnosti premýšľajú, tu pre vás máme novinku, s ktorou sa žmýkanie stane minulosťou: bezkáblový čistič podláh Kärcher FC 3 Cordless. Nielenže sa s ním dostanete prakticky kamkoľvek, vaše upratovanie skráti na naozaj nutné minimum. Ale ako je to možné? 

Umývanie pod stoličkou s čističom podláh

Ako sa dá stierať podlahu čistou vodou bez žmýkania?

Samočistiaca funkcia je slovné spojenie, ktoré pri niektorých moderných elektrospotrebičoch neplní svoj význam. V tomto prípade to však rozhodne tak nie je. Vďaka špeciálne navrhnutému systému sa v tomto Kärcheri rotujúce valce pri každom otočení vlhčia čistou vodou zo zásobníka. Špinavá voda sa pritom automaticky presúva do osobitnej nádržky.

Týmto spôsobom je podlaha vždy o cca 20 % čistejšia než pri umývaní bežnými spôsobmi, čo znamená aj menej baktérií a lepší dojem pred návštevami.

Umývanie podlahy v kuchyni

Jeho štíhlosť mu závidíme, a to nielen po Vianociach

Tento fešák je taký štíhly, že sa zmestí aj do miest pod závesným záchodom, bidetom alebo pod vyššie postele. Je tu aj otočný kĺb, takže problémom nebudú ani kúty a okraje. Podlaha nie je po umytí mokrá, len jemne vlhká, čo znamená približne dve minúty schnutia. Aj potenciálne úrazy spôsobené šmyknutím tak eliminujete na minimum a, čo je na tom najlepšie, toto zariadenie využijete aj na podlahy z pravého dreva.

Umývanie podlahy v kúpelni s čističom podláh Karcher

Okrem toho, nelimituje vás ani žiadny otravný kábel a na LED displeji vždy vidíte aktuálny stav nabitia batérie. Umývať dokážete až približne 20 minút, čo stačí aj na menší byt. Návleky z mikrovlákna môžete jednoducho dať oprať až na 60 °C, čím sa zbavíte akýchkoľvek baktérií. Nehovoriac o tom, že tento mop dokáže používať prakticky každý – jeho pohyb je naozaj mimoriadne jednoduchý a ľahký.

Umývanie drevených parkiet čističom podláh Kärcher FC 3 Cordless

Uľahčiť si život nie je náročné, keď viete, ako na to. S týmto Kärcherom si cenné minúty vášho života budete môcť usporiť napr. na príjemné chvíle strávené s vašou rodinou.