Interiér

Ako sa dá žehliť s parným čističom? S Kärcherom je to hračka

Parný čistič je skvelý pomocník do každej domácnosti. Povrch dokáže zbaviť nečistôt v priebehu pár sekúnd, a to bez použitia akejkoľvek chémie. Šetríte tak nielen svoje ruky, ale aj životné prostredie a peňaženku. Jedným z najznámejších parných čističov na trhu je model Kärcher SC 5 Easy Fix Premium Iron Kit. Za týmto dlhým názvom sa skrýva nielen pomocník sám, ale aj žehlička.


S jedným zariadením sa dá upratať celý byt

Zaujímavosťou je, že investíciou do jediného parného čističa Kärcher dokážete upratať v podstate celý dom. S parným čističom a s možnosťami, ktoré vám ponúka množstvo príslušenstva, s ktorým sa dá zaobstarať, sa toho dá zvládnuť naozaj veľa.

Pretrieť podlahu so špeciálnou násadkou a návlekom z mikrovlákna je otázka pár minút. Aj zaschnuté nečistoty pod náporom silnej, a predsa prírodnej pary, jednoducho zmiznú. Ak potrebujete upratovanie ešte viac urýchliť, je tu pre vás v rámci príslušenstva napríklad aj parná turbo kefa. Tá sa obzvlášť dobre hodí do kútov a rôznych škár.

Nekupujte žehličku, stačí vám parný čistič

S týmto zariadením však môžete pohodlne nielen upratovať, ale aj žehliť. V sade sa totiž nachádza aj kvalitná parotlaková žehlička, ktorá, okrem skvelého bieleho dizajnu, presvedčí aj silou a ľahkým chodom. Stály tlak pary vám výrazne uľahčí žehlenie, pričom rovnako ako pri upratovaní s parným čističom aj tu ušetríte až 50 % času. Nebojí sa ani tvrdších látok, vďaka čomu ju využijete na oblečení pre celú rodinu.

Originálna žehliaca doska Kärcher, ktorá je tiež dostupná v rámci príslušenstva, vám navyše umožní získať aj funkciu nafukovania a aktívnym odsávaním pary. Ak hľadáte zariadenia do domácnosti, ktoré sú naozaj inteligentné, práve ste ich našli.

Šetriť čas sa dá rôznymi spôsobmi. Tento je z kategórie „príjemný“. Sledujte oficiálny slovenský Facebook značky Kärcher a budete pravidelne vedieť viac.