Ako poriadne zbaviť nečistôt dom a jeho okolie? - blog Uprataneskarcherom
Exteriér

Ako poriadne zbaviť nečistôt dom a jeho okolie?

Slabé, na prvý pohľad viditeľné, zažraté alebo uvoľnené… nečistôt existuje naozaj veľké množstvo. Našťastie to nemusí byť váš problém, ak doma máte zariadenie, ktoré vám pomôže sa ich s prehľadom zbaviť. Vysokotlakový čistič je ideálnou odpoveďou na takmer akúkoľvek špinu alebo nečistotu, s ktorou môžete prísť do kontaktu. Ale ktorý si vybrať?

Najlepšie zariadenie je univerzálne

Vysokotlakový čistič Kärcher K5 Full Control Car & Home sa perfektne hodí na všetky práce doma a okolo domu. Otáčaním nadstavca si pohodlne nastavíte silu tlaku, takže sa bude dať použiť na rôzne jemné povrchy. Táto wapka sa mimoriadne jednoducho používa a nájdete tu aj LED displej, na ktorom vidíte aktuálne nastavenú silu tlaku.

Čistenie terasy pred domom - vapka Kärcher K5

Najlepšie na tom je, že s týmto silákom môžu pohodlne pracovať nielen muži, ale aj ženy. Je totiž veľmi ľahký a príjemne sa s ním pracuje. Čistiaci prostriedok tu vymeníte takmer lusknutím prsta (jediným pohybom) a skontrolovať zostávajúcu tekutinu je jednoduché – stačí sa len pozrieť na nádržku.

Tlakový čistič Kärcher K5 - umývanie vonkajšej dlažby na terase

Ká-päťka zvládne naozaj čokoľvek

V tomto pracantskom sete nájdete aj plošný čistič Kärcher T-350 na väčšie vonkajšie plochy, dlažbu, ako aj čistiaci prostriedok na kameň a fasády. Samozrejmosťou je tu aj súprava pre dom, v ktorej nájdete nadstavce na použitie od výmyslu sveta. Vďaka rotačnej tryske, ktorá je tu tiež, žiadna špina nemá šancu – stačí namieriť.

Čistenie chodníka vapkou Kärcher

Vysokotlakový čistič Kärcher K5 Full Control dokáže za hodinu vyčistiť až 40 m2, takže takú bežnú terasu, ktorá sa nájde pri mnohých rodinných domoch, máte doslova za pár desiatok minút čistú. Ak radi šetríte čas tam, kde je možnosť, toto je zariadenie presne pre vás.

Čistenie terasy s vysokotlakovým čističom Kärcher K5 Full Control

Na záver ešte jedno prekvapenie: v tomto sete nájdete aj súpravu na čistenie auta. Tzv. vapka tak udrží čistý nielen váš dom, ale aj auto. V pokračovaní tohto článku si prečítajte, čo dokáže s vaším štvornohým tátošom.