Ako dať jednoducho textíliám u vás doma nový život?
Interiér

Ako dať jednoducho textíliám u vás doma nový život?

Kupovať stále dookola nové veci je jednoduché, je však jasné, že takéto riešenie opotrebovaných vecí dokáže poriadne zamiešať rodinným rozpočtom. Keď sa vám zdá, že váš gauč, čalúnené stoličky alebo dokonca aj sedadlá v aute, majú to najlepšie už dávno za sebou, skúste ich najprv poriadne vytepovať. Potrebujete na to iba chuť do práce a kvalitný tepovač-extraktor Kärcher SE 5.100.  

Do voza aj do koča? Nie, do domu aj do auta 

Každý, kto niekedy tepoval čalúnenie bežným tepovačom, vie, aká je to drina. S týmto tepovačom-extraktorom je to ale omnoho väčšia sranda. Funguje jednoducho: prístroj najprv pod tlakom nastrieka do vlákien čistiaci roztok a potom ho, spolu s uvoľnenou špinou, odsaje. Týmto systémom spoľahlivo vyčistíte azda každý čalúnený povrch. Špeciálny čistiaci prostriedok na tepovanie kobercov vám v tom výrazne pomôže.  

Domáci tepovač Karcher

Tento domáci tepovač vám postačí všade, kde to budete potrebovať 

K tepovaču-extraktoru Kärcher sa dá dokúpiť aj množstvo príslušenstva, ktoré vám ešte výraznejšie uľahčia čistenie a upratovanie. Okrem toho je tu kopec vychytávok, ktoré dostanete už v základnom balení, ako napr. tepovacia hubica na čistenie kobercov, systém 2 oddelených nádrží na čistú a špinavú vodu, ako aj ergonomicky tvarovanú rúčku pre pohodlné prenášanie. A ešte omnoho viac.  

Zaujímavosťou je, že tento stroj môžete pohodlne používať aj ako viacúčelový vysávač, v prípade, ak vyberiete nádoby na špinavú a čistú vodu. Tomu sa hovorí poriadna úspora peňazí aj času.  

pohodlné tepovanie aj vysávanie

Pohodlné a rýchle tepovanie kdekoľvek 

Vezmite tohto šikovníka na záhradu, otvorte dvere na aute a príjemný pocit z upratovania sa môže začať. Tento tepovač poteší najmä majiteľov áut so svetlým čalúnením, ale svoju dávku čistoty si predsa zaslúžia aj tie tmavé.  

Zabudnite konečne na zdĺhavé a neefektívne tepovanie klasickými tepovačmi. Preneste sa do 21. storočia a užite si poriadne tepovanie s Kärcherom aj vy.